برای متولدین هر ماه چه ورزشی مناسب است؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 5 دی 1395 در ساعت 13 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

هر ورزشی متناسب با یک روحیه خاص سازگاری دارد. باید بدانید که بعضی از ورزش ها برای متولدین برخی از ماه های سال مناسب تر است و شاید هر ورزش تناسب بایک روحیه ورزشکار دارد. در ذیل متولدین هر ماه به تفکیک ورزش مناسب خود را می توانند مشاهده کنند.

متولدین فروردین ماه

متولدین ماه فروردین افراد بسیار پر انرژی هستند که اگر هدفی برای خود دنبال کنند تا رسیدن به آن هدف، تمام سعی خود را را به کار می گیرند. اما اگر با سرعت خیلی زیاد به سرانجام کار خود نرسند از تلاش دست بر نمی دارند.ورزش منظم برای متولدین فروردین ماه مناسب تر است. اگر متولد فروردین هستید،دوی آهسته ، دوچرخه سواری ، تنیس ، وزنه برداری از ورزش های مناسب متولدین فروردین ماه است.

متولدین اردیبهشت ماه

متولدین این ماه نیاز به تلنگر دارند تا از زیر پتو بیرون بیایند، چون این امکان وجو دارد که بسیار زود زود قید ورزش را بزنند و تمرین ورزش در اولویت کارهای روزانه شان نیست.اگر متولد اردیبهشت هستید برای پیشگیری از دلزگی، ورزش های گوناگونی انتخاب کنید تا هم سالم بمانید و هم روحیه خود را حفظ کنید . ورزش هایی مانند تنیس، اسکی، پیاده روی و موج سواری با روحیه اردیبهشت ماهی ها مناسب تر است.

متولدین خرداد ماه

متولدین خرداد ماه به دشواری برنامه ورزشی تنظیم می کنند و دل به ورزش می دهند. در اصل متولدین این ماه از صبر و حوصله زیادی برخوردار نیستند و همیشه به دنبال کار جدیدی هستند تا روحیه شان بهتر شود.سمبل دو پیکر متولدین برج جوزا، میل به ورزش های گروهی را در وجودشان بیشتر می کند. ورزش هایی مانند فوتبال ، یوگا، والیبال، بدمینتون و پیلاتس برای متولدین این ماه مناسب تر است.

متولدین تیر ماه

متولدین تیر ماه رفتار های تنظیم شده ای دارند. تیر ماهی ها خیلی ریز ریز خوراک مصرف می کنند و این عمل باعث به راحتی چاق شدن این افراد می شود . ورزشی مانند قایق رانی و شنا مناسب تیر ماهی است.پیاده روی در سواحل نیز توصیه می شود.

متولدین مرداد ماه

مردادی ها دارای روحیه بسیار و مطلوبی هستند و همیشه این رفتار برایشان خیلی اهمیت دارد. به همین منظور خیلی از مردادی بیشتر وقت خود را در جلوی آینه سپری می کنند.افرادی که در مرداد ماه متولد شدند خیلی به ورزش های قدرتی مانند کیک بوسکسینگ و یوگایه قدرتی علاقه مندند.

متولدین شهریور ماه

شهریوری ها افرادی دقیق و وسواسی هستند، قبل از شروع تمرین و ورزش همه کارارو بررسی می کنند و جوانب تمرین را می سنجند.متولدین این ماه یوگا ، هاکی ، دوچرخه سواری ، فوتبال ، پیلاتس بیشترین ورزش هایی است که برایشان مناسب است.

متولدین مهر ماه

مهری ماه دارای شخصیتی منطقی بوده و با تمامی مسائل مخصوصا ورزش خیلی طبیعی و منطقی برخورد می کنند. افراد این ماه روی به ورزش هایی می آورند که مقابله با یک نفر دیگر باشد مانند تنیس و پینگ پونگ. ورزش ژیمناستیک برای مهر ماهی نیز مناسب است .

متولدین آبان ماه

آبان ماهی ها همه چیز را سفید یا سیاه می بینند. این اشخاص خیلی سخت کوش و فعالند و هر لحظه به خود فشار می آورند. هنرهای رزمی و کلا ورزش های رینگی از علایق افراد این ماه است .

متولدین آذر ماه

آذر ماهی ها ورزش و مسافرت رفتن را توام با هم دوست دارند.متولدین آذر ماه عاشق طبیعت هستند و گشتن در دل طبیعت را جزو ورزش خود می داندد و همچنین اسکی، پیاده روی تند و اسب سواری و دوچرخه سواری ورزش های مناسبی برای متولدین آذر ماه است.

متولدین دی ماه

دی ماهی ها اشخاصی هستند که اهل عمل بوده و فوق العاده کاری هستند. متولدین دی می توانند همه ی ورزش ها را در پیش گرفته و موفق شوند.

متولدین بهمن ماه

بهمن ماهی ها فوق العاده افراد تنوع طلبی هستند و سعی می کنند کلا کارهای تکراری را انجام ندهند . از جمله ورزش هایی که برای این افراد مناسب است دوی آهسته، حرکات موزون، چتر بازی و شنا می باشد.

متولدین اسفند ماه

متولدین اسفند افرادی دمدمی مزاج هستند و گاهی ورزشی را ادامه می دهند و از نیمه راه آن را رها می کنند. این گونه افراد باید خیلی آرام و ملایم به ورزش ادامه دهند تا هم آسیب نبینند و هم خسته از آن ورزش نشوند. ورزش هایی که با آب سر و کار دارند مانند شنا و قایق رانی ، ورزش های زومبا و یوگا برای متولدین اسفند ماه توصیه می شوند .

ارسال نظر

آیلار : ************
0 1
مقالتون خیلی جالب بود ولی من ورزش مربوط به ماهمو اصلن ندارم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :