بیشترین قسمت هایی از بدن که تردمیل تحت تاثیرش قرار می دهد

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 5 دی 1395 در ساعت 13 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل از انواع دستگاه های ورزش هوازی است که سیستم قلبی و عروقی را به تکاپو می اندازد ، شما زمانی که بر روی تسمه و صفحه نقاله تردمیل قرار می گیرید ، ماهیچه های شما حالت آزاد به خود می گیرند و بااین حالت شل و سفت می شوند و در آخر کالری بیشتری نیز در بدن می سوزد . اگر بخواهیم به صورت تیترگونه قسمت درگیر با تردمیل را نام ببریم باید به مورد زیر اشاره کنیم :

ران ها، مفصل ران و نشیمنگاه، دو قلوهای ماهیچه پا، مراکز بدن و بالا تنه.

کاربران گرامی در زمانی که در حال دویدن بر روی تردمیل هستید ، ماهیچه های پشت ران و جلو راه شما و همچنین باسن برای ایجاد نیروی محرکه بیشتر در گیر می شود .

ماهیچه های پشت ساق نیز با هر قدمی که شما بر می دارید با هم دچار درگیری می شود ، دویدن مدون روی تردمیل ماهیچه های جلوی ساق پا را سفت و محکم می کند .

در بین قفسه سینه و لگن شما کاربران گرامی استخوانی وجود دارد که شما را در حالت معمولی به صورت 90 درجه نگه می دارد . و راه رفتن و دویدن بر روی تردمیل نیز باعث عمود نگه داشتن این مورد می شود . این ماهیچه رابطی بین بالا تنه و پایین تنه بدن شما می باشد که نیرو را در این بین پخش می نماید .

تنها موردی که در بهره از تردمیل خیلی به نظر می رسد، کاهش وزن و سلامت روح و فکر است . استفاده درست از تردمیل به تناسب اندام نیز کمک به سزایی می کند. مهمترین کار تردمیل سوزاندن چربی های اضافی در بدن است اما عضله سازی در ماهیچه های بدن همانطور که در مطالب فوق گفته شد از کاربرد تردمیل محسوب می شود .

 کاربران گرامی اگر قصد استفاده از تردمیل چه در منزل و چه در باشگاه های ورزشی را دارید باید یک برنامه ریزی مناسب برای کار با تردمیل تنظیم کنید تا سریعتر به آن مقصود حال عضله سازی و کاهش وزن برسید . تردمیل ورزشی است هوازی که اکسیژن در بدن را افزایش داده و ساعت خواب را نیز تنظیم می نماید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :