چرا نباید تردمیل کار کرده بخریم؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 13 مهر 1396 در ساعت 9 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مبحث امروز راجع به تردمیل های کارکرده است، اینکه آیا خرید یک تردمیل دست دو، کار درستی است یا خیر؟ در دنیای امروزی که همه چیز پیشرفت چشمگیری کرده است و روز به روز همه وسایل ها رو به جدیدتر شدن می روند و از یک گوشی هوشمند گرفته تا یک دستگاه پیچیده، در کمتر از 6 ماه یک مدل جدید آن به بازار می آید؛ نظر خود شما چیست؟ آیا با این پیشرفت ها خرید یک تردمیل کار کرده، درست است؟

اگر نظر ما را بخواهید ما به شما می گوییم که خرید دستگاه کار کرده، آن هم یک وسیله ورزشی که هر روز با آن سر و کار دارید کاملا اشتباه است.روزی که شما قصد خرید یک تردمیل نو را دارید، خیلی راحت و با اطمینان دستگاه خود را خریداری می کنید، خیالتان راحت است که دستگاه سالم است و بابت سلامت آن شما یک برگ گارانتی یا ضمانت نامه دریافت می کنید، که همین کار باعث می شود شما با خیال راحت از خریدتان مطمئن باشید. اینکه یک وسیله سالم را تحویل گرفته اید خود باعث آسودگی خاطر است.

وسیله نو خریداری شده این اطمینان را به شما خواهد داد که غیر از خود تان کسی از آن استفاده نکرده است، قطعاتش از موتور دستگاه که حساس ترین قسمت بوده، تا تسمه و سایر قسمت ها سالم می باشد و به خصوص اینکه شما می دانید، این دستگاه را نسبت به وزن خود خریداری نموده اید و تحمل وزن شما را به راحتی دارد و باید این را در نظر داشته باشید کسی با وزن بالاتر نباید از دستگاه استفاده کند زیرا هم به موتور و نیز تسمه فشار خواهد آمد و همین امر سبب نیم سوز شدن تردمیل خواهد شد.

حال فرض می کنیم شما قصد خرید یک تردمیل کارکرده و دست دوم را دارید:

اول از همه این دستگاه به دلیل دست دوم بودن از داشتن ضمانت نامه محروم می باشد، پس باید به این فکر کنید که اگر مشکلی برایش پیش بیاید، تمام هزینه ها را خودتان متقبل خواهید شد و تعویض قطعات تردمیل در صورت مشکل هزینه گزافی خواهد داشت.

دوم باید به این بیندیشید که این دستگاه کارکرده، چه وزن هایی را علاوه بر وزن خود فروشنده تحمل نموده است و شما هرگز موفق به فهمیدن این موضوع نخواهید شد، که چه کسانی با چه وزن هایی از این دستگاه استفاده نموده اند.

سوم اینکه شاید این دستگاه کار کرده به دلیل تحمل اضافه وزن دچار نیم سوز شدن موتور شده باشد و یا اینکه به دلایل دیگر قطعات آن به مشکل خورده وقابل تعویض باشد و از آن جایی که شما در این زمینه هیچ تخصصی ندارید و از نظر فنی نمی توانید این مشکلات را تشخیص دهید، شک نکنید که در آینده با این دستگاه کارکرده به مشکل خواهید خورد.

این دستگاه به دلیل اینکه یک دستگاه اصطکاکی می باشد، قطعا نیاز به رسیدگی دارد و از آن جایی که شما نمی دانید خریدار قبلی رسیدگی های خاص از جمله روغن کاری را به طور مرتب انجام داده است، ممکن است بعد از خرید آن شما مجبور به تعویض تسمه شوید.

این ها دلایل قانع کننده ای بود تا ما بتوانیم شما را از خرید یک دستگاه تردمیل کارکرده منصرف کنیم، اگر به دلیل کمبود بودجه این تصمیم را گرفته اید، سعی کنید نسبت به بودجه مورد نظر دستگاه تردمیل نو خریداری نمایید، تا از ضرر زدن به خود و دور ریختن مبلغی که بابت دستگاه کارکرده می پردازید قطعا جلوگیری کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :