20 دقیقه تمرین اساسی با تردمیل برای کاهش وزن

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 5 دی 1395 در ساعت 13 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

این را مطمئن باشید که به وسیله تردمیل می توانید وزن خود را کاهش دهید اما باید در نظر داشته باشید که تنها با تلاش کردن و ورزش مداوم این اتفاق می افتد.برای آنکه یک ورزش حداقل در روز داشته باشید می توانید به مدت 20 دقیقه بر روی تردمیل تمرین داشته باشید.

زمان 20 دقیقه آنچنان زمان زیادی برای کالری سوزاندن نمی باشد اما در همین 20 دقیقه می توانید شدت تمرین و درجه سختی آن را بالا برده و به مقدار شش یا هفت روز در هفته تمرین نمایید.یکی از خوبی های تردمیل این می باشد که می توان به وسیله شیب و سرعت میزان سختی را بالا برد و به همین دلیل یکی از موثر ترین وسیله ها برای تناسب اندام و کاهش وزن می باشد.

میزان پتانسیل کاهش وزن از طریق 20 دقیقه ورزش بر روی تردمیل بسته به نوع انتخاب برنامه می باشد مثلا با 20 دقیقه دویدن با سرعت 16 کیلومتر در ساعت و روی یک شیب خیلی کم می توانید تقریبا 3500 کالری بسوزانید.به شرط آنکه طی هفت روز هفته این کار صورت پذیرد.لازم به ذکر است که این نوع تمرین بسیار شدید بوده و برای افراد غیر حرفه ای مناسب نمی باشد.

عوامل بسیار زیادی در کاهش وزن نقش دارند . بعضی از آن ها مانند سوخت و ساز بدن ، وزن فعلی ، رژیم غذایی و مقدار ورزش می باشد.رمز و کلید به حداکثر رسانیدن کاهش وزن تنها 20 دقیقه ورزش در روز می باشد.که در این 20 دقیقه باید ازهر دقیقه اش کاملا استفاده درست کرد.هر هفته که این تمرین را انجام می دهید به سرعت و شیب تردمیل در حین تمرین بیافزایید .

تردمیل راهی آسان و سریع برای کاهش و سبک کردن وزن است . ما بر روی تردمیل ابتدا خیلی آرام شروع به راه رفتن با سرعن کم می کنیم ، این را برای افرادی که مبتدی هستند پیشنهاد می شود ، ابتدا با پیاده روی بر روی تردمیل کار را آغاز کرده و رفته رفته سرعت را بیشتر کنید و در یک زمان مشخص و کوتاه دویدن را انجام دهید . بهترین زمان برای کاهش وزن با تردمیل قبل از خوردن نهار حدود 15 دقیقه می باشد . همچنین می توانید در مدت زمان 10 دقیقه نیز قبل از شام این روش را انجام دهید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :